Simonas Naudžius

SEO specialistas

SEO specialistas turinio, straipsnių ir svetainės pritaikymo pagal SEO reikalavimus pagalba iškėlęs kelias svetaines į I-ąsiais Google paieškos pozicijas. Aktyviai vystantis tiek vidinio, tiek išorinio SEO projektus, konsultuojantis SEO klausimais tokias įmones kaip „Audimas“, „Mantinga“, „Kauno grūdai“, „TGS Baltic“, „Terra Publica“ ir daug kitų. Daugiau nei 8 metus dirbantis su Google įrankiais: Google Ads, Google Analytics ir kt.

Dirbęs tiek mažose įmonėse tiek pasaulinėse korporacijose tokiose kaip 3M, įgijo patirties, kuria noriai dalinasi su verslais, padeda jiems augti išnaudojant skaitmenines galimybes. Kiekvienoje darbovietėje ir veikloje kuriantis kažką naujo bei turinčio ilgalaikę vertę. Simonas padeda verslams pasitelkti duomenis ir jų pagrindu priimti veiksmingus marketingo sprendimus, valdyti biudžeto atsiperkamumą ir investicijas. Sukaupta patirtis ypač naudinga vystant smulkų verslą be investicijų „pasidaryk pats“ principu.

Tarptautiniu lygiu sertifikuotas marketingo vadovas (NIMA B / LiMA B), turintis 10-ies metų rinkodaros bei pardavimų patirtį. Skaitmeninio marketingo agentūros „Rocket Science Baltics“ bendraįkūrėjas ir SEO specialistas.

Video/mokymai:

Tekstai:

Sertifikatai:

Renginiai/mokymai

Narystės

Savanorystė

Straipsniai