Marketingo mokymai

SEO mokymai pradedantiesiems

2021 Balandžio 20 ir 23 dienomis įvyko SEO mokymai pradedantiesiems. Du patyrę lektoriai aiškiai, paprastai ir praktiškai parodė, kai pasiekti I-ąsias Google paieškos pozicijas. Dalyvavo 30 net norinčių kelti kvalifikaciją žmonių. Plačiau apie SEO mokymus.

Skaitmeninio marketingo mokymai

Skirkite laiko tobulėjimui ir reikiamus skaitmeninio marketingo darbus ateityje atlikite patys. Ugdykite būtinas rinkodaros kompetencijas ir įgūdžius.

Siūlomos mokymų temos:

 • Facebook mokymai – turinio kūrimas ir įrankių valdymas
 • Instagram mokymai – darbas su influneceriais
 • Google Ads mokymai – reklamų ir biudžeto valdymas
 • Google Analytics mokymai – vartotojų duomenų valdymas
 • Google Search Console mokymai – SEO analizė
 • Google TAG manager mokymai – konversijų įdiegimas
 • Google Optimize mokymai – eksperimentavimas
 • Hot Jar mokymai – vartotojų elgsena
 • WordPress mokymai – interneto svetainės kūrimo ir administravimo

Plačiau apie įvykusius mokymus

Marius Alionis

Puikūs mokymai, atskleidžiantys labai daug reikiamos informacijos susijusios su SEO bei verslo valdymu. Daug pavyzdžių, patarimų, išsamiai pateikia informaciją, pateikia realius vaizdus bei padeda spręsti kilusias problemas. Labai rekomenduoju visiems susidūrusiems su SEO bei nerandantiems kaip tinkamai viską susitvarkyti.

UAB Frostera

Rekomenduoju visiems, kuriuos domina SEO. Per ganėtinai trumpą laiką buvo išdėstyta daug naudingos informacijos apie SEO naudą, svarbą ir įmantrybes. Buvo pateikta daug pavyzdžių, duota daug patarimų bei atsakyta į daug iškilusių klausimų. Viskas puikiai. Ačiū Simonui ir Romui. Sėkmės Jums tolimesniuose projektuose.

Joana Šaulienė

Teko dalyvauti SEO mokymuose – puikūs, tiek mokymai, tiek lektorių gebėjimas per gana trumpą laiką perteikti gana nemažai žinių. Viskas struktūruotai, aiškiai, su dialogo galimybe ir, svarbiausia, praktiniais pavyzdžiais ir situacijų nagrinėjimu. Rekomenduoju!

Kristina Gustaitė

Prieš mokymus maniau, kad bus ganėtinai nuobodu, bet tikrai dėmesį išlaikė ir buvo begalo įdomu, naudinga. Dėstoma buvo paprastai ir suprantamai. Rekomenduoju!

Žydrūnas Kondrotas

Jei norite gauti išsamią, informatyvią informaciją kas tai yra SEO, nepraleiskite galimybės dalyvauti mokymuose, kuriuose dėsto Rocket Science Baltics specialistai Simonas Naudžius, Romas Senkus. Glaustai, išsamiai, nuoširdžiai!

  Parašykite ir sužinokite kainą.