Skaitmeninio marketingo mokymai vadovams

Data: Kovo 17 dieną 10.00 – 14.00 val.
Vieta: Julijanavos g. 2 Kaunas II-as aukštas (nemokamas parkavimas, netoli kavinė ir picerija)
Kaina: 79 eur (įskaičiuota: 4 val. mokymai, kava, vanduo, užkandžiai)

Paskubėkite registruotis, vietų skaičius ribotas

Skaitmeninio marketingo galimybės verslo vadovams. Darbas su agentūromis ir freelanceriais. Ko tikėtis ir reikalauti? Svarbiausi rodikliai. Priimkite sprendimus remdamiesi duomenimis. Reklamos kainos.

Mokymai skirti

Įmonių direktoriams ir akcininkams, kurie nori auginti verslą ir išnaudoti visas įmanomas galimybes.

Mokymų metu išmoksite

Organizuoti darbą, pamatuoti priemonių efektyvumą, taikyti LEAN ir Growth Hacking principus.

Dienotvarkė

8:30-9:00 Kava, arbata, užkandžiai
9:00-10:00 Marketingo strategija, pirkėjo kelionė ir klientų personos, svarbiausi rodikliai
10:00-11:00 Parduodanti interneto svetainė, SEO, Google Ads, Facebook, Instagram, naujienlaiškiai, turinio kūrimas.
11:00-12:00 Kaip pasirinkti, paskaičiuoti atsiperkamumą ir sekti rezultatus?
12:00-13:00 Darbas su agentūra, freelanceriu ir samdomu marketingistu. Ko tikėtis ir reikalauti?

Lektorius

Simonas Naudžius – tarptautiniu lygiu sertifikuotas marketingo vadovas (NIMA B / LiMA B). Skaitmeninio marketingo specialistas, turintis 10-ies metų rinkodaros ir pardavimų bei Google reklamos valdymo patirtį. Vienas skaitmeninio marketingo agentūros „Rocket Science Baltics“ įkūrėjų, projektų vadovas.

Lektoriaus sertifikatai:
1. Google
2. LiMA B

Jus taip pat gali sudominti šie mokymai

Rocket Science Baltics mokymų dalyvių atsiliepimai


Google Ads mokymuose gavau tikrai daug naudingos informacijos, kurią jau per pirmą savaitę pritaikiau praktikoje. Mokymų metu buvo demonstruojama ne tik kaip susikurti Google Ads paskyrą/ kampaniją/ skelbimus, bet taip pat buvo parodyta, kaip sujungti skirtingus įrankius, kad Google Ads būtų išnaudojamos kuo efektyviau bei būtų galima tiksliai įvertinti pasiektus reklamos rezultatus. Džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti mokymuose.

Aistė Antanavičiūtė
UAB Kirotech

Lūkesčiai iš dalies buvo išpildyti. Sužinojau daug naujų dalykų, gavau atsakymus į rūpimus klausimus. Kai kuriose vietose pasirodė kad tam tikrus klausimus praėjome per greitai, o prie kai kurių užtrukimo šiek tiek per ilgai.

Anoniminis atsiliepimas

Mokymai išpildė mano lūkesčius. Susikūriau Google AdsAnalytics bei TAG manager paskyras. Gavau bendrinį supratimą kaip reikia dirbti su šiomis priemonėmis ir į ką svarbu atkreipti dėmesį. Supratau ir išbandžiau kaip realiai reikia kurti ir tvarkyti savo paskyrą. Gavau įrankių, su kuriais toliau pats galėsiu dirbti vienas.

Šarūnas Ščerbakovas
Ekologiškų prekių el. parduotuvės savininkas

Sužinojau daug, susidariau pagrindines žinias kaip ir ką toliau daryti norint įvaldyti pagrindinius įrankius darant reklamą. Į tuo metu kilusius klausimus buvo atsakyta, kaip supratau turime leidimą kreiptis į Simoną jei klausimų dar kils, tai smagu. Išėjau sužinojęs tai ko ir buvau atėjęs, džiaugiuosi kad sudalyvavau.

Anoniminis atsiliepimas

Matosi ir jaučiasi, kad lektorius išmano savo sritį. Malonu, kad bendrauja betarpiškai, paprastai ir nuoširdžiai. Jeigu iškyla klausimų ar sunku sekti procesą, lektorius skiria asmeninį dėmesį. Jaučiasi, kad lektorius nori duoti realias praktines, panaudojamas žinias, o ne sausą teoriją ar antraeilius dalykus.

Šarūnas Ščerbakovas
Ekologiškų prekių el. parduotuvės savininkas