Facebook kūrybos ir reklamos mokymai

Data: Balandžio 7 dieną 9.00 – 17.00 val.
Vieta: Julijanavos g. 2 Kaunas II-as aukštas (nemokamas parkavimas, netoli kavinė ir picerija)
Turėti: nešiojamąjį kompiuterį.
Namų darbai: Iš anksto susikurti Facebook Business Manager paskyras, pridėti mokėjimo kortelę, turėti vizualios ir tekstinės medžiagos reklamų bei postų kūrimui. Taip pat daug laiko sutaupytų jei jau būtumėte įsidiegę Facebook Pixel kodą svetainėje.
Kaina: 79 eur (įskaičiuota: 8 val. mokymai, kava, vanduo, užkandžiai)

Paskubėkite registruotis, vietų skaičius ribotas

Facebook turinio kūrimo ir reklamos valdymo mokymai. Supraskite, kaip žmonės vartoja socialines medijas ir kaip kurti aktualų turinį. Išmokite dirbti su Facebook Business manager, auditorijomis, reklamos rodymo vietų galimybėmis ir ataskaitomis.

Facebook mokymai skirti

Verslininkams, marketingo specialistams, freelanceriams ir įmonių administratoriams/-ėms, kurie nori suprasti kaip dirbti su socialiniais tinklais. Nori išmokti kurti turinį ir jį reklamuoti, kad tikslinės auditorijoms būtų ne spamas, o aktuali ir naudinga informacija.

Programa

I dalis – 5 val.

1. Reklamos plano kūrimas
2. Facebook Business Manager valdymas
3. Facebook Pixel diegimas
4. Konversijos
5. A/B testavimas
6. Tikslo pasirinkimas
7. Biudžeto ir trukmės nustatymas
8. Auditorijos pasirinkimas
9. Reklamos rodymo vietos
10. Reklamos dizainas
11. Reklamos tekstas
12. CTA
13. Sekimo nuorodos priskyrimas

Lektoriai

II dalis – 3 val.

1. Komunikacijos plano kūrimas
2. Idėjų generavimas
3. Tekstų rašymas
4. Vizualų kūrimas
5. Bendravimas su audirorija
6. Plano įgyvendinimas ir monitoringas
7. Turinio kūrimo biudžetas
8. Turinio vartojimo tendencijos
9. Soc. tinklų ateitis

Simonas Naudžius – tarptautiniu lygiu sertifikuotas marketingo vadovas (NIMA B / LiMA B). Skaitmeninio marketingo specialistas, turintis 10-ies metų rinkodaros ir pardavimų bei Google reklamos valdymo patirtį. Vienas skaitmeninio marketingo agentūros „Rocket Science Baltics“ įkūrėjų, projektų vadovas.

Lektoriaus sertifikatai:
1. Google
2. LiMA B

Linas Krisiukėnas – idėjų kūrėjas, tekstų rašytojas, keliautojas ir fotografas. Dirbantis su žinomų prekės ženklų socialinių tinklų komunikacija.

Jus taip pat gali sudominti šie mokymai

Rocket Science Baltics mokymų dalyvių atsiliepimai


Google Ads mokymuose gavau tikrai daug naudingos informacijos, kurią jau per pirmą savaitę pritaikiau praktikoje. Mokymų metu buvo demonstruojama ne tik kaip susikurti Google Ads paskyrą/ kampaniją/ skelbimus, bet taip pat buvo parodyta, kaip sujungti skirtingus įrankius, kad Google Ads būtų išnaudojamos kuo efektyviau bei būtų galima tiksliai įvertinti pasiektus reklamos rezultatus. Džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti mokymuose.

Aistė Antanavičiūtė
UAB Kirotech

Lūkesčiai iš dalies buvo išpildyti. Sužinojau daug naujų dalykų, gavau atsakymus į rūpimus klausimus. Kai kuriose vietose pasirodė kad tam tikrus klausimus praėjome per greitai, o prie kai kurių užtrukimo šiek tiek per ilgai.

Anoniminis atsiliepimas

Mokymai išpildė mano lūkesčius. Susikūriau Google AdsAnalytics bei TAG manager paskyras. Gavau bendrinį supratimą kaip reikia dirbti su šiomis priemonėmis ir į ką svarbu atkreipti dėmesį. Supratau ir išbandžiau kaip realiai reikia kurti ir tvarkyti savo paskyrą. Gavau įrankių, su kuriais toliau pats galėsiu dirbti vienas.

Šarūnas Ščerbakovas
Ekologiškų prekių el. parduotuvės savininkas

Sužinojau daug, susidariau pagrindines žinias kaip ir ką toliau daryti norint įvaldyti pagrindinius įrankius darant reklamą. Į tuo metu kilusius klausimus buvo atsakyta, kaip supratau turime leidimą kreiptis į Simoną jei klausimų dar kils, tai smagu. Išėjau sužinojęs tai ko ir buvau atėjęs, džiaugiuosi kad sudalyvavau.

Anoniminis atsiliepimas

Matosi ir jaučiasi, kad lektorius išmano savo sritį. Malonu, kad bendrauja betarpiškai, paprastai ir nuoširdžiai. Jeigu iškyla klausimų ar sunku sekti procesą, lektorius skiria asmeninį dėmesį. Jaučiasi, kad lektorius nori duoti realias praktines, panaudojamas žinias, o ne sausą teoriją ar antraeilius dalykus.

Šarūnas Ščerbakovas
Ekologiškų prekių el. parduotuvės savininkas