fbpx

stars iconpaslaugos

Google Ads reklama

Reklama Google paieškos sistemoje – kelrodis į sėkmingą Jūsų verslo augimą. Daugiau nei 90 proc. viso pasaulio gyventojų aktyviausiai naudoja Google paieškos sistemą, tad reklama Google paieškoje yra bene viena iš geriausių investicijų siekiant auginti verslą.

Kiekvieną sekundę Google paieška naudojasi daugybė vartotojų iš viso pasaulio, kurie ieško specifinių, jiems reikalingų produktų ar paslaugų ir taip pat pastebi Google reklamos skelbimus. Google Ads reklama yra vienas efektyviausių būdų užsitikrinti didesnius pardavimus, potencialiai didinti įmonės žinomumą bei pritraukti daugiau tikslinių vartotojų, kuriems yra reikalingos Jūsų paslaugos ar prekės. Kartu su mūsų komanda pasiekite savo tikslinę vartotojų grupę ir mėgaukitės augančiais pardavimais!

paslaugų nuotrauką
side icon side icon

Dažnai tenka girdėti, jog nuolat rodomos reklamos neigiamai veikia klientus? Naudojant Google Ads reklamą, klientus pasieksite tik jų pačių noru – kai į paieškos sistemą klientai savarankiškai įves raktinius žodžius, susijusius su Jūsų verslo teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis.


Statistika dėl Google paieškos naudojimo pasauliniu mastu iš tiesų stulbina, tad neatidėliokite ir siekite geriausių rezultatų savo verslui!


Esame oficialiai sertifikuoti Google paslaugų ekspertai, turintys patirties ne tik Lietuvos, bet ir Jungtinių Arabų Emyratų bei UK rinkose. Užtikriname nuolatinę komunikaciją su klientais ir publikuojamų skelbimų pritaikymą pagal tikslinių vartotojų lokaciją, kas lems dar sėkmingesnius rezultatus. Rinkitės profesionalų darbą ir patirkite nuolat augančių pardavimų sėkmę!

Atliekami darbai:

stars iconROCKET SCIENCE©

Turite klausimų? Bendraukime

Įveskite savo kontaktinius duomenis ir palikite aiškią žinutę. Susisieksime tuoj pat!

  Patvirtinu, jog perskaičiau ir sutinku su Privatumo politika

  side icon side icon side icon

  Kitos paslaugos

  svg icon

  Kas yra Google Consent Mode v2?

  svg icon

  Svetainių kūrimas

  svg icon

  El. parduotuvių kūrimas

  svg icon

  SEO paslaugos

  svg icon

  UX/UI Dizainas

  svg icon

  Facebook reklama

  svg icon

  Konversijų diegimas

  svg icon

  Išorinis marketingo vadovas

  svg icon

  APP – Mobiliųjų programėlių kūrimas

  svg icon

  Greičio optimizavimas

  svg icon

  Marketingo mokymai

  svg icon

  Email marketingas

  svg icon

  Interneto svetainė per 10 dienų

  svg icon

  Hostingas

  side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon