fbpx

stars iconpaslaugos

El. parduotuvių kūrimas

Sukurkite elektroninę parduotuvę ir perkelkite savo teikiamų paslaugų, prekių pardavimus į internetinę erdvę! Profesionaliai sukurta elektroninė parduotuvė taps ne tik Jūsų verslo didėjančių pajamų šaltiniu, bet suteiks galimybę plėstis ir kitose rinkose. Rinkitės mūsų komandos paslaugas ir mėgaukitės sėkmingais pardavimais visame pasaulyje!

Sparčioje technologinių pokyčių visuomenėje nuolat keičiasi ir gyventojų poreikiai. Vis dažniau pirmenybė teikiama kokybiškam ir greitam prekių įsigijimui internetinėje erdvėje, siekiant taupyti asmeninį laiką. Kiekvienos įmonės pagrindinis tikslas – tenkinti klientų poreikius, tad atsižvelgiant į motyvą, jog prekių įsigijimas internetinėje erdvėje klientams yra vis svarbesnis, privalu realizuoti prekių ar paslaugų pardavimą ir internetinėje erdvėje. Tapkite patrauklūs rinkoje, suteikite savo klientams galimybę prekes įsigyti puikiai parengtoje ir techniškai tvarkingoje el. parduotuvėje. Būkite pasiekiami klientams iš viso pasaulio ir mėgaukitės puikiais rezultatais!

paslaugų nuotrauką
side icon side icon

Elektroninės parduotuvės kūrimas – mūsų stiprybė

Savo klientams kuriame unikalias elektronines parduotuves, atsižvelgiame į kiekvieno poreikius ir padedame siekti aukščiausių rezultatų. Pažadame nuolatinę komunikaciją ir Jūsų lūkesčių įgyvendinimą. Orientuojamės ne tik į veikiančios el. parduotuvės sukūrimą, tačiau užtikriname ir svetainės spartumą ir kokybišką mokėjimo sistemos įdiegimą. Dirbame su viena populiariausių atvirojo kodo elektroninės komercijos platforma „WooCommerce“ bei turime sukaupę didelį žinių bagažą dirbant su Shopify ir Wix platformomis.

El. parduotuvės kūrimo etape svarbiausia yra išsiaiškinti kliento lūkesčius ir atitinkamai pasirinkti tinkamus įrankius „WooCommerce“ yra WordPress įskiepis, viena dažniausiai naudojamų platformų el. parduotuvių kūrimui, turinti daugybę nemokamų įskiepių, kurie suteikia reikiamą funkcionalumą. Platforma išsiskiria neribotomis galimybėmis, kurios suteikia daugybę funkcijų ir leidžia sukurti profesionalią el. parduotuvę pagal individualius klientų poreikius. Rinkitės mus ir plėskite savo verslą raketų greičiu!

Mūsų atliekami darbai

El. parduotuvės kūrimo kainą su klientais aptariame prieš projektą. Skiriame išskirtinį dėmesį, siekiant išsiaiškinti klientų norimos el. parduotuvės struktūrą ir skiriamo biudžeto rėmus el. parduotuvės kūrimui, kadangi nuo skiriamo biudžeto priklauso ir el. parduotuvės funkcionalumas.

El. parduotuvės kūrimo kainą lemiantys veiksniai:

dizaino pasirinkimas šabloninis ar unikalus?

Kalbų skaičius el. parduotuvėje

kategorijų, subkategorijų ir prekių skaičius

prekių filtravimo kriterijai

prekių įkėlimo ypatumai – individualiai ar naudojant specifinę integraciją?

buhalterijos, sandėliavimo ir crm pasirinkimas

Atsiskaitymo sistema – standartiniai tiekėjai ar unikalūs?

siuntų tarnybos, kurjeriai ir pristatymo būdai

pirkėjo prisijungimo prie el. parduotuvės ypatumai

sąskaitos-faktūros paruošimo ypatumai

stars iconROCKET SCIENCE©

Turite klausimų? Bendraukime

Įveskite savo kontaktinius duomenis ir palikite aiškią žinutę. Susisieksime tuoj pat!

  Patvirtinu, jog perskaičiau ir sutinku su Privatumo politika

  side icon side icon side icon

  Kitos paslaugos

  svg icon

  Kas yra Google Consent Mode v2?

  svg icon

  Svetainių kūrimas

  svg icon

  SEO paslaugos

  svg icon

  UX/UI Dizainas

  svg icon

  Google Ads reklama

  svg icon

  Facebook reklama

  svg icon

  Konversijų diegimas

  svg icon

  Išorinis marketingo vadovas

  svg icon

  APP – Mobiliųjų programėlių kūrimas

  svg icon

  Greičio optimizavimas

  svg icon

  Marketingo mokymai

  svg icon

  Email marketingas

  svg icon

  Interneto svetainė per 10 dienų

  svg icon

  Hostingas

  side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon