fbpx

stars iconpaslaugos

Svetainių kūrimas

Interneto svetainė – tai įrankis, kuris gali padėti jūsų verslui ne tik būti matomu, bet ir pritraukti potencialius klientus.

Gerai sukurtas dizainas kartu su naujausių technologijų sprendimais tai viskas ko reikia sėkmingai marketingo kampanijai.

Šiandien kai žmonės vis daugiau laiko praleidžia internete ir būtent ten dažniausiai ieško informacijos kiekvienai įmonei tiesiog būtina turėti interneto svetainę, tam kad parodyti savo egzistavimą XXI a. visuomenei.

Esame pasaulinės WordPress.org bendruomenės nariai. Kartu kuriame ir vystome vieną didžiausių pasaulio atviro kodo interneto svetainių sistemą. Statistika apie WordPress.

paslaugų nuotrauką
side icon side icon

Interneto svetainių kūrimas

Kurdami interneto svetainę kliento turinį struktūrizuojame ir pateikiamas taip, kad informaciją būtų galima surasti greitai, lengvai ir aiškiai. Atsižvelgiame į tai kokiu tikslu svetainė daroma ir svetainė ruošiama, kad įgyvendinti tikslą (informuoti apie paslaugas, nukreipti skambinimui, pardavimui ir t.t.). Visi šie dalykai matomi jau dizaino stadijoje ir dėl to yra svarbūs.

Svetainės yra responsive – prisitaikančios prie visų ekranų dydžių. Daromos su intencija, kad klientas pats galėtų valdyti turinį. WordPress suteikia galimybę nuolat tobulinti ir koreguoti svetainę be didelių kaštų. Norint pakeisti tiekėją, naujam programuotojui neturėtų kilti bėdų perimti projektą ir toliau tvarkyti svetainę.

Sukuriame paskyrą ir įdiegiame Google Analytics, svetaines paruošiame vartotojų apsilankymų stebėjimui ir galimybei stebėti duomenis realiu metu.

Svetainės kūrimo procesas: kuriama struktūra ir atliekama raktinių žodžių analizė, turinys, dizainas, programavimas, vidinis SEO, svetainės perkėlimas ir testvimas.

Mūsų atliekami darbai:

stars iconROCKET SCIENCE©

Turite klausimų? Bendraukime

Įveskite savo kontaktinius duomenis ir palikite aiškią žinutę. Susisieksime tuoj pat!

  Patvirtinu, jog perskaičiau ir sutinku su Privatumo politika
  side icon side icon side icon

  Kitos paslaugos

  svg icon

  Išorinis marketingo vadovas

  svg icon

  El. parduotuvių kūrimas

  svg icon

  UX/UI Dizainas

  svg icon

  SEO paslaugos

  svg icon

  Google Ads reklama

  svg icon

  Facebook reklama

  svg icon

  Sistemos, Apps‘ai, integracijos

  svg icon

  Greičio optimizavimas

  svg icon

  Marketingo mokymai

  svg icon

  Email marketingas

  svg icon

  Interneto svetainė per 10 dienų

  svg icon

  Konversijų diegimas

  svg icon

  Hostingas

  side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon