fbpx

stars iconApie mus

Rocket Science Baltics pažadas

Dirbdami su mumis nebūsite prisirišę prie vieno tiekėjo, detaliai žinosite kas, kaip ir kodėl vyksta ir iš ko susideda biudžetas bei išmoksite administruoti savo interneto svetaines ir valdyti reklamines kampanijas.
side icon side icon

Istorija

Rocket Science Baltics – aukšto lygio profesionalų komanda, turinti 10-ies metų patirtį, padedanti verslininkams ir marketingo specialistams siekti verslo tikslų: skleisti komunikacijos žinutę savo klientams ir auginti verslą skaitmeninio marketingo įrankių pagalba.

Kuriame WordPress interneto svetaines, WooCommerce elektronines parduotuves, jas reklamuojame Facebook, Google Ads ir SEO kampanijomis. Kuriame dizainą ir turinį, todėl visas skaitmeninės rinkodaros paslaugas galime pasiūlyti iš vienų rankų.

Rinkoje išsiskiriame tuo, kad siūlome ne tik tai, ką turime in-house ir iš ko daugiausiai uždirbame, bet ir tai, kuo tikime, ir kas, manome, kurs klientui ilgalaikę vertę. Esame pasaulinės WordPress bendruomenės nariai, aktyviai dalyvaujame Lietuvos marketingo asociacijos ir Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų veikloje, todėl apie naujoves ir tendencijas sužinome pirmieji.

Dirbdami su klientais dalinamės patirtimi, konsultuojame, atvirai kalbame apie procesus ir įrankius. Mūsų tikslas – ne tik suteikti paslaugą, bet ir padėti suprasti kaip viskas veikia bei išmokyti naudotis įrankiais ir juos valdyti patiems. Tai darome remdamiesi sąžiningumo, skaidrumo ir atsakingumo principais.

Veiklos principai

 1. Visada esame sąžiningi su komandos nariais bei klientais, vertiname savarankiškumą ir atsakomybę – mūsų komandai labai svarbu: pažadų laikymasis ir abipusė pagarba.
 2. Griežtai laikomės numatytų įsipareigojimų bei terminų. Įvykus nenumatytiems dalykams, visada informuojame klientą ir kartu tariamės bei ieškome geriausių sprendimų.
 3. Vertiname skaidrumą ir sąžiningus verslus: mokame mokesčius ir dirbame tik su sąskaitomis. Nedirbame su verslais, kurie nemoka mokesčių arba neatsiskaito laiku.
 4. Svetaines kuriame tvarkingai, kad ateityje klientas jas galėtų administruoti pats arba galėtų tobulinti su bet kokiu WP programuotoju ir nebūtų pririštas prie vienos IT įmonės.
 5. Mėnesio gale su klientu visada aptariame reklamos ataskaitas, įvardiname kas pasiteisino ir kur dar reiktų pasistengti. Remiantis įgyta ilgamete patirtimi, pateikiame patarimus bei siūlymus, kaip pagerinti rezultatus.
 6. Iš kliento gautą projekto medžiagą ar naudingą informaciją: peržiūrime, išsisaugojame, įsigiliname, prireikus pasitiksliname ir iškart perduodame atsakingiems kolegoms.
 7. Kartą per metus, komandos sukauptas žinias, patirtį bei laiką, skiriame neatlygintai, socialinio projekto įgyvendinimui, taip prisidedame prie visuomenės ir pažeidžiamų grupių gyvenimo kokybės gerinimo.
 8. Kolegoms mokame sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą laiku bei su visais mokesčiais.
 9. Komandos narius visada skatiname kelti kompetenciją: kursai, seminarai ir pan.
 10. Saugome vienas kitą, gamtą ir mus supančią aplinką.
 11. Į klientų užklausas bei klausimus reaguojame per 1 d.d., prireikus išsamesnės analizės, atsakome per 3 d.d. Jei turime daugiau klausimų, surinkus specialistų komandą, susitinkame su klientu gyvai ar online.
 12. Pasiūlymą paruošiame per 3 d.d. Siūlome tik tai, kas mūsų manymų yra naudinga konkrečiam verslui. Išsiaiškiname poreikius, tiksliai įvertiname darbus ir eigoje sąmatos nekeičiame.

Misija

Rocket Science misija – pakelti į aukštesnį lygį verslininkų ir marketingo specialistų skaitmeninio marketingo suvokimą, pritaikymą ir panaudojimą, kad jie galėtų ne tik teikti žmonėms reikalingas bei vertinimas paslaugas ir produktus, bet ir efektyviai komunikuoti optimaliai panaudojant biudžetą

Mūsų stiprybė – tvirta, efektyviai bendraujanti ir gebanti išspręsti įvairiausio lygio problemas komanda. Vertiname kiekvieną narį, palaikome, skatiname tobulėti ir tai leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas bei įgyvendinti net ir tuos projektus, kurie mums visiškai nauji.

Idėja

Idėja sukurti agentūrą kilo tuomet, kai Simonas dirbdamas marketingo specialistu įmonių holdinge gavo užduotį sukurti įmonių grupės interneto svetainę. Jis turėjo aiškią viziją, bet tiekėjai perkalbinėjo daryti taip, kaip jiems patogiau, arba neturėjo visų paslaugų vienoje vietoje ir kreipė į savo partnerius, kas būtų apsunkinę projekto valdymą. Nors ir sudėtingai, bet svetainė buvo sukurta pagal pirminę viziją ir gyvuoja iki šiol.

Simonas, daug metų dirbdamas B2B sektoriuje tiek mažose įmonėse, tiek korporacijose ir turėdamas didelę bendradarbiavimo patirtį su laisvai samdomais specialistais, nusprendė įtraukti patikimus partnerius ir sukurti naują agentūrą. Darius nuo pat pradžių prisidėjo prie vizijos ir kūrė įmonę kartu.
side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon

Partneriai

Nesate tikri, ko ieškote? Parašykite mums