fbpx

stars iconpaslaugos

Išorinis marketingo vadovas

Nuolat svarstote kaip pritraukti tikslinę auditoriją, gerinti įmonės veiklos našumo rodiklius ir generuoti didesnes pajamas? Viskas ko Jums reikia – mūsų marketingo vadovo paslaugos.

Dinamiškoje rinkoje įmonėms svarbu išlikti konkurencingoms, tad profesionaliai suformuota marketingo strategija – pagrindinis sėkmingos veiklos organizavimo įrankis. Neretai organizacijos pervertina galimybes ir siekia visais įmanomais būdais pasivyti ar pralenkti konkurentus, tačiau svarbiausia būti unikaliems ir tinkamai ištransliuoti įmonės stiprybes tikslinei auditorijai.

paslaugų nuotrauką
side icon side icon

Profesionalios marketingo vadovo
paslaugos – Jūsų raktas į sėkmę

Jūsų verslo sėkmei garantuoti siūlome profesionalias marketingo vadovo paslaugas. Savo srities profesionalas, 13-ies metų patirtimi pasižymintis marketingo vadovas kartu su projektų vadovo pagalba atlieka išsamią įmonės situacijos analizę ir įvertina pagrindinius įmonės tikslus. Susipažinus su įmonės pagrindine veikla bei veiklos organizavimo principais, profesionalų komanda išgrynina marketingo strategiją bei vykdo paruoštą konkretų veiksmų planą, siekiant maksimaliai gerinti įmonės veiklos rodiklius. Siekiant užtikrinti kokybišką darbą, marketingo vadovas dirba tik su vienu projektu. Esant poreikiui, profesionalų komanda samdo arba rekomenduoja kitus išorės partnerius, galinčius prisidėti prie veiklos efektyvinimo proceso. Didelį dėmesį skiriame ir konfidencialumo užtikrinimui, tad įsipareigojame kliento duomenis naudoti tik projekto tikslams įgyvendinti, neatskleisti informacijos trečiosioms šalims.

Darbo procese teikiame pirmenybę Jūsų įmonės veiklos principų ir tikslinės grupės identifikavimui. Siekiame padėti ne tik gerinti veiklos našumo rodiklius, tačiau ir kurti abipusio ryšio su klientais palaikymą, kadangi tikslinės auditorijos pažinimas ir lūkesčių išgryninimas – pagrindinis kelias link auditorijos augimo ir geresnių rezultatų pasiekimo.

Mūsų atliekami darbai:

Paslaugos kaina:

900Eur/mėn. + PVM
Sutarties trukmė 3 mėn. su galimybe pratęsti.

stars iconATSILIEPIMAI

Laimingi klientai

stars iconROCKET SCIENCE©

Turite klausimų? Bendraukime

Įveskite savo kontaktinius duomenis ir palikite aiškią žinutę. Susisieksime tuoj pat!

  Patvirtinu, jog perskaičiau ir sutinku su Privatumo politika

  side icon side icon side icon

  Kitos paslaugos

  svg icon

  Kas yra Google Consent Mode v2?

  svg icon

  Svetainių kūrimas

  svg icon

  El. parduotuvių kūrimas

  svg icon

  SEO paslaugos

  svg icon

  UX/UI Dizainas

  svg icon

  Google Ads reklama

  svg icon

  Facebook reklama

  svg icon

  Konversijų diegimas

  svg icon

  APP – Mobiliųjų programėlių kūrimas

  svg icon

  Greičio optimizavimas

  svg icon

  Marketingo mokymai

  svg icon

  Email marketingas

  svg icon

  Interneto svetainė per 10 dienų

  svg icon

  Hostingas

  side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon side icon