Covid-19 keičia gyvenimą, keliamės į elektroninę erdvę

Elektroninių parduotuvių poreikis

Pastebėjome iš savo klientų padidėjusį susidomėjimą elektroninių parduotuvių kūrimu, atnaujinimu, priežiūra ir administravimu.

Rocket Science komanda dirba visu 100% procentų, todėl esame pasiruošę padėti spręsti programavimo, komunikacijos klausimus, reklamos ir klientų pritraukimo klausimus.

Šiek tiek statistikos apie el. komercijos rinkų pokyčius Amerikoje.

Keli įrankiai, kurie padeda bendrauti:

  • Zoom – nemokamas iki 40 min video pokalbio, susijungus 20-čiai žmonių niekas nestringa ir veikia puikiai. Veikia tiek desktop, tiek mobile. BNI klubai renkasi šią platformą.
  • Google Hangouts – nemokamas, leidžia susijungti video daugybei žmonių, sinchronizuojasi su Google kalendoriumi, Drive, Gmail, tačiau kartais stringa, garsas dingsta ir pan. Aukštojo mokslo įstaigos testuoja šį įrankį.
  • Slack – labai patogus susirašinėjimo, komunikacijos tarp verslo kolektyvo įrankis. Visiškai užtenka nemokamos versijos. Itin naudingas darbe. Rocket Science Baltics kolektyvui Slack’as padėjo sumažinti emeilų sk. ir komunikacija tapo daug efektyvesnė.
  • Trello – puikus projektų valdymo įrankis, leidžiantis planuoti, priskirti atsakomybes ir terminus, pridėti failus. Leidžia sujungti su Slack’u, Google Drive, Notion ir daug kitų įrankių. Darbų valdymas vienoje vietoje. Nemokamos versijos užtenka visiems nedidelės įmonės ar freelancerių komandos poreikiams. Naudojame ir džiaugiamės.
  • Notion – projektų planavimo, įgyvendinimo, komunikacijos su komanda ir turinio valdymo įrankis. Labai patogus, užtenka nemokamos versijos.

Skaitmeninio marketingo mokymai

Tačiau dėl Covid-19 (koronavirusas) nusprendėme 1-2 mėnesiais pavėlinti skaitmeninio marketingo mokymų ciklą. Plačiau apie mokymus. Norintiems mokytis ir tobulėti pasistengsime paruošti online mokymus. Prenumeruokite mūsų naujienas ir viską sužinosite pirmieji.

Suprantame, kad dabar visą dėmesį reikia skirti tam, kas svarbiausia – šeimai, draugams ir artimiesiems.

Atsiprašome už nepatogumus. Plaunam rankas, vengiam žmonių susibūrimų, neišsigąstam ir judam į priekį!

Geras ir išsamus covid-19 video paaiškinimas: